Autoškola Bc. Petr Tomek

home-odkaz


Učební pomůcky


Výukový set  „AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!“  (352 stran + výukové CD; cena setu 360 Kč, u Autoškoly Tomek ZDARMA)

Učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. Výukový CD ROM pak poskytuje nekonečné možnosti učitelům při výuce i samotným žákům při samostudiu.

Tištěná část setu – kreativní učebnice, vyniká přehledností, snadnou orientaci zajišťují barevné hmatníky se symboly. Komiksovým způsobem vedený výklad látky je doplněn velkým množstvím názorných obrázků a fotografií. Součástí publikace jsou i tzv. ostré testy včetně tabulek pro zápis správných odpovědí a vyhodnocovacích tabulek (šablon) pro kontrolu úspěšnosti. 

Nahlédnout do učebnice můžete ZDE.

Výukový set (kniha + CD ROM) je v prodeji exklusivně jen u partnerů projektu „Bezpečnost pro každého“. V Autoškole Tomek získáte tuto sadu ke standardnímu kurzu sk. B, AM, A1, A2, A zcela ZDARMA!

 


Výukový program AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! na CD  (cena 100 Kč, u Autoškoly Tomek ZDARMA)

Výukový program AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! nemá svým rozsahem a zpracováním v České republice obdobu. Program přináší komplexní výklad učiva probíraného v autoškolách, obsahuje stovky názorných obrázků, animace i videa. Především interaktivní forma vtahuje uživatele programu do hry a vzbuzuje jeho zájem. Uživatel může volit různé varianty, může o dané problematice s počítačem komunikovat, může si hrát. Učení se stává zábavnějším. V autoškole se velmi často program používá při výuce. Žáci se později mohou k probíraným tématům doma vrátit, vše najdou na svém místě, případně mohou studovat zcela samostatně.

 Program je pravidelně aktualizován. Více informací ZDE.

 Výukový program mohou získat výhradně jen žáci registrovaných autoškol – partnerů projektu „Bezpečnost pro každého“. U Autoškoly Tomek získáte tento výukový program zcela ZDARMA!