Autoškola Bc. Petr Tomek

home-odkaz

Profesní způsobilost - BEZ ZKOUŠEK

 

Pro nové zájemce budeme zahajovat kurz k získání profesní způsobilosti řidiče pro skupiny C, C+E, D, D+E. Stačí absolvovat jen 35 hodin školení a bez přezkoušení Vám bude do řidičského průkazu zaznamenána profesní způsobilost pod harmonizovaným kódem 95 (v minulosti byly vydávány profesní průkazy).

Jedinou podmínkou je, abyste měli řidičský průkaz na sk. C, C+E vydán před 10.9.2009 nebo na sk. D, D+E vydán před 10.9.2008.

Pokud potřebujete profesní způsobilost a získali jste potřebné skupiny řidičského oprávnění až po výše uvedeném datu, je nutné absolvovat vstupní školení v rozsahu 140 hodin. Zde se na závěr prokazuje odborná způsobilost zkušebním testem.

Možnost zúčastnit se školení v rámci 35 hodin platí i pro řidiče, kteří mají propadlý profesní průkaz, nebo řidiče, kterým letos nebo v příštím roce končí profesní způsobilost a doposud se nezúčastnili pravidelného školení. Zde již není podmínkou datum získání řidičského průkazu.

Profesní způsobilost řidič potřebuje ve většině případů při řízení vozidla s celkovou hmotností nad 3,5 tuny v zaměstnání i podnikání.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na tel. 721 913 911.

Bc. Petr Tomek
provozovatel akreditovaného školícího střediska

Zpět